Kadınlar Erkeklerde Neye Dikkat Ederler

0
212

Kadınlar Erkeklerde Neye Dikkat Ederler

Kadınlar genellikle erkeklere göre daha seçici ve detaycıdırlar. Tanıştıkları erkeklerde ilk andan itibaren bakış, gülüş, mimikler gibi küçük fakat önemli şeylere dikkat eder, karşılarındaki insanı tanımaya yönelirler.
İlk izlenim kadınlar için çok önemlidir. Her ne kadar zaman zaman yanılabilseler de çoğunlukla ilk görüşte kafalarında oluşan fikir doğrudur. Erkeklerin hiç dikkat etmediği ve önemsemediği küçücük şeyler bile kadınlar için önemli ve hatta hayati olabilir. Peki nedir bu dikkat ettikleri hususlar?
Her ne kadar önemli olan iç güzelliği desek de kadınlar hoşlandıkları erkeklerin dış görünümlerine de önem verirler. Şık, temiz ve güçlü bir görünüme sahipseniz, tarzınızla karşınızdakini etkileyebiliyorsanız kadınlar tarafından daha çok şans verilen biri olacaksınızdır.
Özensiz kıyafetler, sadece tarzınızı değil karakterinizi de yansıtırlar. Hal böyle olunca kadınlar kendilerine saygı göstermediğinizi düşünebilir ve sizden uzaklaşabilirler. Çünkü kadınlar için kıyafetleriniz demek siz demektir.
Tarz sahibi olmak demek tavırlarınızda da bunu yansıtmak demektir. Takındığınız tavır, konuşma şekliniz, insanlara hitabetiniz sizi kıyafetlerinizden daha iyi kanıtlar ve ortaya koyar. Kadınlar çok havalı bir görüntünün altındaki yanlış tavırlardan hoşlanmazlar. Bu nedenle dış görünümünüze önem verirken kişiliğinizi de ortaya koymalısınız.
Kadınlar erkeklerin kişilikleri kadar çevrelerine de önem verirler. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözünden yola çıkarak en az siz ve karakteriniz kadar arkadaşlarınız da önemli. Biliyoruz ki herkes kendi kafa yapısına uygun insanlarla arkadaşlık etmek ister.
Hal böyle olunca sizi ve kişiliğinizi yansıtan önemli bir unsur arkadaşlarınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.